Ny rammeavtale med Skatteetaten
Skrevet av
Charlotte Irgens
Publisert
1. september 2025
Skrevet av
Charlotte Irgens
Publisert
1. september 2025
Vi er glade for å kunne fortsette det gode samarbeidet med Skatteetaten gjennom en ny periode med rammeavtale innen Systemutvikling (Java). Dette området utgjør cirka en tredjedel av hele denne IT-utviklingsrammeavtalen, og vi er stolte over å være en av leverandørene som skal bidra til videreutviklingen av noen av Norges mest samfunnskritiske IT-løsninger.
Skatteetaten har vært en viktig kunde for Systek siden 2013, og det er med stor ydmykhet og entusiasme at vi nå ser frem til muligheten til å bygge videre på den tilliten.
Med våre dyktige konsulenter og solide erfaring fra komplekse systemutviklingsprosjekter i offentlig sektor, ser vi frem til å fortsette å levere høy verdi og videreutvikle løsninger som kommer både Skatteetaten og samfunnet til gode.
Vi gleder oss til oppstart av ny avtale!
Likte du artikkelen?
Del den med noen andre!