Norsk English
Systek AS
Tlf: 95 13 02 07 Faks: 94 77 31 53
Besøk: Martin Linges vei 17,
1367 Snarøya
Post: Postboks 1, 1330 Fornebu
E-post : systek@systek.no
  
 
OM Systek > Partnere > More
    More
     
 
Publisert 4 april 2006
More tilbyr verktøy for å bygge elektroniske skjemaer som er så enkelt at brukerstedene selv kan lage sine egne skjemaer med både sikker innlogging og mulighet for digital signatur. Skjemaene er understøttet av et verktøy for arbeidsflyt som understøtter samme enkle bruk. Systek kan integrere med underliggende fagsystemer, databaser og andre 3. parts-systemer og sammen har vi et meget sterkt tilbud for både offentlig sektor og privat næringsliv.

More's produkter støtter både Web- og mobilkanalen og passer dermed inn i Systek's visjon om multikanals løsninger. Skjemaene er bygget på nyeste versjoner av åpne nasjonale  (NOARK 5/ELMER 2) og internasjonale standarder.

Sammen kan vi lage komplette løsninger for elektroniske skjemaer og arbeidsflyt på nett for kunder, saks- og kundebehandlere.
En av målsetningene med løsningene vi lager er at de skal være så enkle å vedlikeholde at ikke-teknisk personell skal kunne gå inn og modifisere skjemaene og lage tilleggsfunksjoner, kampanjer osv.
 

Elektronisk saksbehandling hvor alle systemer er integrert vil medføre enorme besparelser med tanke på Gartner Group og Price Waterhouse Coopers påpeker at 80% av alle forretningsdokumenter er skjemaer.
For eksempel innen bank- og finans-sektorene vil vi kunne tilby en løsning som er integrert mot Cobol/CICS-systemer og hvor bankene og finansinstitusjonene selv enkelt kan lage elektroniske skjemaer både for internt bruk og for kundene.

Teknisk sett er det ingenting i veien for at vi kan lage en fullautomatisert prosess for søknad om og innvilging av lån, sier markedsansvarlig i Systek, Bjørn Sloth. Vi kan i dag inkludere kredittsjekk, betalingshistorie, signering av lån og elektronisk tinglysning i en slik prosess.
I praksis vil bankene gjerne ha en viss manuell kontroll, men vi kan gjøre en bank
i stand til å betale ut lånet samme dag søknaden blir fyllt ut, avslutter Sloth

 
   
  Skriv ut    
 
4 av 10

 
 
 
 
   AKTUELT
På sprang for bedre norske mobilapplikasjoner (Systek i pressen)
SMS transaksjonene til himmels (Systek i pressen)
PHP (Foredrag)
Slik overlever de finanskrisen (Systek i pressen)
Åpen kildekode (Foredrag)
Mule (Foredrag)
Testleder (Ledige stillinger)
JEE arkitekt/utvikler (Ledige stillinger)
Mobilbank større enn nettbank (Systek i pressen)
Martine Devos og Robert C. Martin på KOMPIS! (Infosenter)
AJAX (Foredrag)
Spring (Foredrag)
Mobilbanken sikrere enn nettbank (Systek i pressen)
Kast kodekortet, bruk mobilen (Systek i pressen)
Mobil-TV seminar (Infosenter)
Betal regninger når du er på ferie (Systek i pressen)
More (Partnere)
Persistensteknikker i Java (Foredrag)
   REFERANSER
BBS
Ericsson
FMC Kongsberg Subsea
Kongsberg Defence og Aerospace - AWACS
Kongsberg Maritime
NetCom
PetroOnline
Sparebank 1
Telenor
Thales
Tomra
 
 
 
Forsiden Søk Send Mail Sidekart